O mnie

przez Mateusz Hoffman

Cześć! 👋 Nazywam się Mateusz Hoffman i już na początku swojej kariery zawodowej postanowiłem podjąć walkę ze stereotypem zamkniętego w ciemności czterech ścian programisty. Na co dzień pracuje jako kierownik zespołu R&D w krakowskiej lokalizacji firmy ABB, gdzie buduje rozwiązania dla branży Industry, łącząc potęgę Internet of Things ze wspaniałością nowoczesnych aplikacji webowych.

Przez kilka ostatnich lat miałem okazję brać udział w różnych międzynarodowych projektach – od inicjatyw akademickich, przez grupy i huby programistyczne, konferencje i meetupy a kończąc na prowadzeniu technicznych szkoleń i warsztatów. Przy tej okazji współpracowałem z wieloma ciekawymi osobami, które pokazały mi ludzką twarz technologii – taką, która rozwiązuje realne problemy dzisiejszego świata i wynosi obszary nauki na wyższy poziom.

Niech to będzie misją tego bloga – wspierać zarówno Was jak i samego siebie w poznawaniu świata Web Developmentu oraz w tym jak wycisnąć ze swojej przygody zawodowej jeszcze więcej poprzez odpowiednie medium.

W moim wypadku są to zdecydowanie budowanie zespołów oraz wystąpienia publiczne.

Portret Mateusza
Miniaturki z wystąpień publicznych

A właśnie…

Prelekcje techniczne stały się właśnie tym medium, które już przeszło 8 lat temu wybrałem do łączenia swojej „społecznej iskry” z głębią algorytmów i tworzonych za ich pomocą rozwiązań informatycznych. Oczywiście w tych obszarach również postaram się podzielić z Wami swoimi przemyśleniami i doświadczeniem.

 

Dzięki, że jesteś! Zróbmy razem coś niesamowitego! 🚀

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Zgadzam się